Grawerowane tabliczki

Wiele nowo powstałych firm zastanawia się jak oznakować miejsce swojej siedziby tak aby była ona widoczna i można było do niej trafić. Stanowi to szczególnie problem, jeśli w jednym budynku znajduje się parę spółek.

Metalowe tabliczki wskażą drogę

grawerowane tabliczki metaloweW pewnej miejscowości wybudowano nowy biurowiec. Był to jeden z większych budynków w okolicy. Początkowo myślano, że będzie zbyteczny, jednak okazało się to super perspektywą dla nowo rozwijających się małych przedsiębiorstw. Znajdowały się tam różnego rodzaju biura i zakłady. Można było znaleźć tam gabinet dentystyczny, aptekę, kancelarię prawną, butiki, fryzjera i najwyższe piętra zajmowane przez pewną firmę callcenter. Na początku, kiedy zakłady te dopiero rozpoczynały swoją działalność trudno było się zorientować gdzie co jest. Bardzo to męczyło ludzi odwiedzający ten oto budynek. Często się gubili i nie musieli krążyć w kółko aby odnaleźć potrzebne im miejsce. Po pewnym czasie wewnątrz budynku przy wejściu pojawiły się grawerowane tabliczki metalowe. To był strzał w dziesiątkę, gdyż na tych tabliczkach wygrawerowane były nazwy wszystkich obecnych w obiekcie zakładów. Dodatkowo obok nazwy widniał numer lokalu i piętro na jakim się znajduje oraz telefon kontaktowy. Oprócz tego, że stanowiły one ogromne ułatwienie dla klientów ale także wypełniły pustkę która panowała na ścianie w korytarzu. Poprawiły estetykę tego nowego wnętrza a grawer okazał się bardzo praktyczny ponieważ nie ulegał niszczeniu i był cały czas wyraźnie widoczny. Od tej pory ludzie chętniej odwiedzali ten budynek. 

Przy wyborze oznakowania naszego zakładu warto wziąć pod uwagę grawerowane tablice. Może i jest to większy wydatek niż plastikowy szyld czy jakiekolwiek inne rozwiązanie. Jednak jest to jedna z praktyczniejszych i bardzo stylowych propozycji.