Duży wybór biżuterii

Mój kolega poprosił mnie ostatnio o nietypową przysługę. Miałam iść z nim do jubilera i pomóc mu wybrać pierścionek zaręczynowy dla jego dziewczyny. Ta dziewczyna to moja przyjaciółka dlatego sądził, że będę wiedziała co może się jej podobać. 

Wybór pierścionka u jubilera

polecany jubiler w toruniuZresztą kiedyś okazało się, że mam taki sam rozmiar palca także mogę też przy okazji pierścionki przymierzyć. Zastanawiałam się nad tym jakiś czas bo jednak uważałam, że powinien być to jego wybór. Jednak doszłam do wniosku, że może bardzie j doradzę mu czego nie wybierać albo po prostu będę wsparciem przy tym przymierzaniu a zrobię tak żeby on sam wybrał odpowiedni pierścionek dla przyjaciółki. Wiedziałam też gdzie znajduje się polecany jubiler w toruniu i tam zabrałam kolegę. Okazało się, że jest tak szalenie duży wybór pierścionków zaręczynowych, że ciężko jest się na cokolwiek zdecydować. Także oglądaliśmy różne pierścionki wiele razy. I gdy już jaki był prawie wybrany to potem okazywało się, że na ręce nie wygląda dobrze. W końcu kolega dokonał sam wyboru. Gdy zobaczył bowiem pewien pierścionek stwierdził, że musi to być ten. Moim zdaniem był to bardzo dobry wybór. Wiedziałam, że akurat ten będzie na pewno najlepiej pasował do przyjaciółki. Zresztą trzeba przyznać, że był piękny i pewnie każda dziewczyna ucieszyłaby się gdyby otrzymała coś takiego. W sumie to aż się wzruszyłam gdy wiedziałam, że wybór został podjęty. Była to przecież bardzo ważna decyzja.

Kolega był bardzo zadowolona. Myślę, że w innym salonie jubilerskim byśmy nie wybrali nic równie ładnego. Bo jednak kolega okazał się być bardzo wybredny. Pierścionek został oczywiście w specjalny sposób opakowany. Po kilu dniach dostałam telefon od przyjaciółki własnie dotyczących zaręczyn. Cieszyłam się ich szczęściem.