Dron wyposażony w kamerę

Nie da się ukryć, że od pewnego czasu drony stały się dość popularnymi urządzeniami elektronicznymi. Ich wykorzystanie bywa różne, w zależności od naszych potrzeb i oczekiwań. Drony więc mogą być przydatne w naszej pracy, ale również mogą być wykorzystywane w celach rekreacyjnych i rozrywkowych. Jedną z firm dostarczających drony jest Hubsan.

Urządzenie od firmy Hubsan wyposażone w kamerę

hubsan x4 h107c plusFirma Hubsan dostarcza na polski rynek drony różnego rodzaju, znajdziemy więc drony w podstawowej wersji, ale również i takie wyposażone w kamerę. Dronem tego drugiego typu jest dron Hubsan X4 H107C Plus, który reklamowany jest jako urządzenie szybkie i łatwe do opanowania dla każdego, również dla osoby, która wcześniej nie miała do czynienia ze sprzętem tego typu. Najważniejsza w wyposażeniu przywoływanego drona jest oczywiście kamera o rozdzielczości 720 pikseli. Oznacza to, że jest to kamera w rozdzielczości HD, umożliwiająca więc nagrywanie materiałów w jednej z lepszych technologicznie jakości. Po drugie, dron Hubsan X4 H107C Plus, dzięki trybowi Expert i całkowitemu poddaniu urządzenia naszej kontroli, umożliwia wykonywanie akrobacji powietrznych, co daje nam całkiem niezłe możliwości operowania kamerą i realizowania pomysłowych nagrań. Aby nagrania realizowane były w dobrym oświetleniu, dron dostarczany przez firmę Hubsan wyposażony jest we wbudowane diody ledowe, rozpraszające nawet największy mrok.

Jeśli chodzi o właściwości techniczne opisywanego modelu, jego czas pełnego ładowania to zaledwie czterdzieści minut, co przekłada się na lot urządzenia o łącznej długości sięgającej nawet siedmiu minut. Wbudowana kamera, która była już opisywana wcześniej, umożliwia zaś nie tylko nagrywanie materiałów, ale również wykonywanie pojedynczych zdjęć.