Doświadczony architekt projektuje restaurację

 

Mieszkam w Bydgoszczy. Muszę stwierdzić, że naprawdę bardzo lubię tu mieszkać. Nie jest to pierwsze miasto, w którym przyszło mi mieszkać ze względu na moją pracę. Jednak jeśli by to ode mnie zależało to już nigdzie indziej bym się nie przeprowadzała.

Architekt wnętrz projektuje restaurację

doświadczony architekt wnętrz z BydgoszczyUważam, że jest to miasto, które naprawdę bardzo szybko się rozwija. Jest to jedno z niewielu miast, w którym tak szybko można zaobserwować zmiany. I to widoczne zmiany. Na przykład z tego co widzę co jakiś czas powstają nowe lokale. Ja najczęściej jadam na mieście także każda nowa restauracja jest dla mnie interesująca. Lubię próbować nowych rzeczy. I tak niedaleko mnie powstaje właśnie nowoczesna restauracja. Podobno wnętrza tam robił doświadczony architekt wnętrz z Bydgoszczy i jestem naprawdę ciekawa tego jak będzie wszystko wyglądało. Ja znam już projekty tego akurat projektanta. Robił wystrój wnętrz w jednej indyjskiej restauracji i według mnie jest to jedna z lepszych aranżacji tego typu jaką przyszło mi oglądać. Zresztą ten projektant wnętrz jest znany nie tylko w mieście ale także i na całym świecie. Myślę, że ta nowa restauracja też będzie wyglądała świetnie. Podobno będzie to restauracja meksykańska także spodziewam się tego, że wnętrze może być naprawdę mocne i takie typowe dla meksyku. Myślę, że gdy przyjadą moi znajomi do Bydgoszczy to wtedy zabiorę ich właśnie do tej restauracji.

Bo ta restauracja indyjska zrobiła na nich wcześniej naprawdę bardzo duże wrażenie. Nawet czytałam artykuł w gazecie na temat tego projektanta. I naprawdę on na całym świecie projektował wnętrz i to w naprawdę znanych budynkach. Dlatego też Bydgoszcz jako miasto na pewno ma być z kogo dumna. Skoro taka sława mieszka właśnie tam i projektuje różne miejsca.