Dostałem pracę w sklepie z dywanikami samochodowymi

Poszukuję pracy od dwóch tygodni. Dzisiaj na portalu pojawiła się bardzo interesująca oferta. Spełniam wszystkie kwalifikacje, żeby zostać zatrudnionym na stanowisku sprzedawcy. Firma, która szuka pracownika ma bardzo dobrą renomę. Sprzedaje produkty wysokiej jakości i klienci chwalą zarówno sprzedawane produkty a także zatrudnionych w sklepie pracowników.

Będę sprzedawać dywaniki do aut

dywaniki samochodowe welurowe sklepZdecydowałem się wydrukować swoje dokumenty i pojechałem osobiście, żeby je zostawić w sklepie. Właścicielka zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Stwierdziła, że ma teraz chwilę czasu i od razu ze mną chwilę porozmawia. Pytała się mnie o wiele rzeczy. Głównym tematem naszej rozmowy były dywaniki. Ja nie mam prawa jazdy ale interesuję się motoryzacją. Przed przyjściem do sklepu trochę o dywanikach poczytałem. Wiem, ze są dywaniki welurowe a także gumowe. Każdy rodzaj ma swoje plusy i minusy. Generalnie uważam, ze dywaniki gumowe są idealne na wiosnę i jesień a także zimę. Kiedy na dworze jest mokro. Dywaniki welurowe można upić w różnych kolorach. Mogą być jednolite lub posiadać jak wyszyty napis. Właścicielka stwierdziła, że moja wiedza na temat dywaników jest wystarczająca. Ona jeszcze przeprowadzi ze mną odpowiednie szkolenie, jak zostanę zatrudniony do pracy w sklepie. Bardzo się ucieszyłem. Teraz muszę poczekać dwa tygodnie za decyzją. W tym czasie przygotowywałem się do ewentualnej pracy. Sporo czytałem o motoryzacji a także o dywanikach.

Okazało się, że zostałem przyjęty na sprzedawcę. Jutro zaczynam od szkolenia produktowego. Mam nadzieję, ze poznam wszystkie szczegóły odnoście dywaników i będę prawidłowo wykonywał swoje obowiązki. Bardzo zależało mi na pracy w tak dobrej firmie, która jest doceniana na rynku przez klientów a także przez specjalistów.

Więcej znajdziesz na motoryzacyjny.pl