Dostałam dobrą ocenę za przygotowanie prezentacji z muzyką do reklamy

muzyka do reklamy

Brat pomagał mi i koleżance przygotować prezentację do szkoły na zaliczenie. Pierwszy raz z koleżanką musiałyśmy zrobić prezentacje i nie za bardzo wiedziałyśmy jak się do niej zabrać.

Muzyka do reklamy dobrze dobrana

muzyka do reklamyBrat nam wiele pomógł. Pokazał nam jak korzystać z royalty music. To bardzo przydatna strona dzięki, której mogłyśmy ściągnąć sobie odpowiednią muzykę do prezentacji. Royalty free music została nam polecona przez profesora. Ja nigdy wcześniej nie korzystałam z tej strony. Moja koleżanka także. Brat jak się okazało miał wykupioną licencję na royalty music i dzięki niemu mogłyśmy bez ograniczeń korzystać z tej strony. Strona royalty music jest bardzo dobrze przygotowana. Była dla nas bardzo czytelna i nawet jak nie wiedziałyśmy gdzie należy szukać muzyki do poszczególnych rzeczy to strona zawierała podpowiedzi. Muzyka do filmów i reklam a także prezentacji może być ściągana dzięki tej stronie. muzyka do reklamy od najlepszych muzyków jest dobierana w ten sam sposób jak muzyka do filmów. Musi być doskonale dobrana do scen a także do przekazu, który ma trafić do odbiorców. Muzyka do prezentacji musi być spokojna. Muzyka do prezentacji nie może być za bardzo rozrywkowa żeby nie zakłócać całej prezentacji. Muzyka do prezentacji musi być spokojna żeby nie rozpraszać. Brat pomógł nam przygotować bardzo ciekawa prezentacje. Muzyka do prezentacji została dobrana perfekcyjnie przez brata. Dzięki niemu i stronie royalty music udało nam się z koleżanką uzyskać bardzo dobrą ocenę. Nasz profesor pochwalił naszą prezentację a całej klasie temat naszej prezentacji się spodobał.

Postanowiłam częściej korzystać ze strony royalty music. Ona na pewno przyda nam się jeszcze nie raz w trakcie przygotowania prezentacji czy może w innych projektach. Brat zaproponował mi pomoc żeby mnie wdrożyć we wszystko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *