Dobre sposoby na pakowanie paczek – woreczki strunowe

woreczki strunowe

Cześć kochani, święta za pasem i wiele z was zadaje mi pytania dotyczące wysyłek i pakowania prezentów. Zamiast odpowiadać każdemu z was indywidualnie pozwólcie, że zrobię to tutaj i przekażę wam kilka moich sprawdzonych sposobów na paczki.

Woreczki strunowe do produktów spożywczych

woreczki strunoweNajczęściej zadawanym przez was pytaniem, było to jak dobrze zapakować pierniki, by przetrwały swoją długą podróż. Nie oszukujmy się, że bardzo ważne są tutaj wysokiej jakości opakowania kartonowe, jak zresztą przy każdej wysyłanej przez nas paczce. Jeśli jednak chodzi o produkty spożywcze, to dodatkowo pakuje je w rzetelnie wykonywane woreczki strunowe. Dzięki temu zyskujemy dodatkową warstwę ochronną. Więc nawet, jeśli karton zostanie zniszczony, nasza przesyłka jest bezpieczna. Pytanie drugie. Czyli, co zrobić by kartki świąteczne dotarły w stanie nienaruszonym? W ostatnich latach bardzo modne jest wykonywanie kartek świątecznych własnoręcznie nic, zatem dziwnego, że boimy się o nasze małe dzieła. Ja osobiście pakuje kartki najpierw w koperty foliowe, a dopiero później papierowe. Dzięki temu mam jak zawsze stuprocentową pewność, że nie straszny im będzie nawet deszcz, a adresat dostanie dokładnie taką kartkę, jaką mu wysłałam. Jeśli zaś chodzi o wysyłanie ramek ze zdjęciami, zawsze wkładam je w koperty bąbelkowe, które dodatkowo wkładam w kartony fasonowe o wymiarach ramki/koperty. Jak możecie zauważyć, praktycznie we wszystkich przypadkach stosuję podwójne zabezpieczenia. Wiecie moim zdaniem lepiej jest wydać te parę złotych więcej i kupić taśmy pakowe, żeby mieć absolutną pewność, że wysłana przez nas paczka nie zostanie uszkodzona.

To wszystko na dziś z mojej strony, jeśli jednak macie jakiś dodatkowe pytania. Pozostaję z wami w kontakcie jeszcze przez najbliższe dwie godziny. Pozdrawiam serdecznie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *