Dlaczego warto zakupić świetlówkę ledową?

 

Makijaż z całą pewnością potrafi dać każdej kobiecie zarówno mnóstwo rozrywki, jak i sprawić wiele problemów. O ile w dzisiejszych czasach do wykonania profesjonalnego makijażu nie trzeba nam wiele, o tyle jednak najważniejsze jest odpowiednie oświetlenie.

Doskonałe świetlówki ledowe

świetlówka led 18wPrzed długi okres czasu swój makijaż przed pracą wykonywałam po prostu przy oknie, aby mieć dostęp do jak najlepszego światła. Jednakże zawsze miałam z tym problemy szczególnie w okresie zimowym, kiedy rankiem było zwyczajnie jeszcze ciemno. Wówczas posługiwałam się światłem z lampki, lecz i to potrafiło mnie zawodzić. Ciepły odcień światła, jaki dawała lampka potrafił skutecznie „przekłamać” kolory i sprawić, że nierzadko cały makijaż musiałam poprawiać przez to w pracy. Któregoś dnia jednak przeczytałam artykuł o makijażu, w którym była właśnie mowa o tym, jakiego światła najlepiej używać, kiedy nie mamy dostępu do okna. W artykule tym było wypisane wiele zalet świetlówek ledowych, toteż postanowiłam kupić jedną z nich. Moim łupem zakupowym padła świetlówka led 18w, bowiem więcej do wykonania makijażu nie trzeba mi było. Po zanotowaniu świetlówki tuż nad lustrem w łazience oraz po włączeniu jej, od razu dostrzegłam znaczną różnicę. Świetlówka nie tylko idealnie oświetlała całą moją twarz, ale dodatkowo ostre i jasne światło nie przekłamywało kolorów, a co za tym idzie mogłam wykonać swój makijaż o każdej porze dnia i nocy bez obawy o większe wpadki w postaci przykrych plam na twarzy.

Serdecznie mogę polecić każdemu, komu zależy na doskonałym oświetleniu właśnie taką świetlówkę ledową. W moim przypadku zdała ona swój egzamin popisowo i całkiem niedawno zakupiłam kolejną świetlówkę, którą zamontowałam na korytarzu, aby wreszcie móc się przejrzeć w lustrze w doskonałym świetle.