Dlaczego warto wybrać się do dobrego fryzjera?

Stan naszych włosów jest w dużej mierze uzależniony od tego, w jaki sposób się odżywiamy. Nie jest jednak powiedziane, że jeżeli będziemy jedli zdrowo, to wówczas nasze włosy zawsze będą piękne i lśniące. Niekiedy niezbędna jest pomoc profesjonalisty.

Jak znalazłam rewelacyjnego fryzjera?

dobry fryzjerPomimo tego, że zdrowo się odżywiam i jestem zwolenniczką aktywnego trybu życia, moje włosy nie są w najlepszej kondycji. Jest to bowiem spowodowane ich ciągłą koloryzacją i rozjaśnianiem. Zawsze marzyłam o pięknych, długich blond włosach, a kiedy zaczęłam je w końcu rozjaśniać, na głowie zrobiło mi się tzw. siano. Przyjaciółki radziły mi, żebym szła do fryzjera, ale ja się bałam, że ten obetnie moje tak długo zapuszczane włosy! W końcu jednak zaczęłam szukać opinii w internecie na temat fryzjerów w moim mieście i tym sposobem udało mi się znaleźć prawdziwego profesjonalistę. Teraz wiem, że dobry fryzjer potrafi zdziałać prawdziwe cuda. Z początku myślałam, że moje zniszczone włosy będzie trzeba znacznie skrócić, lecz skończyło się jedynie na kilku centymetrach końcówek. W dodatku fryzjer zrobił na moich włosach wspaniały, chłodny odcień blondu pozbawiony żółtych refleksów! Na koniec na moje włosy została zaaplikowana ampułka z keratyną która nie tylko je znacząco odżywiła, ale również wyprostowała. Po wyprostowaniu moich falowanych włosów stały się one tym samym dłuższe!

Teraz wreszcie cieszę się wymarzonymi i długimi blond włosami sięgającymi pasa. Jestem niesłychanie zadowolona z jakości usług nowo odkrytego przeze mnie fryzjera, który dosłownie uratował moje włosy! Zdecydowanie znacznie częściej będę go odwiedzała, a już na pewno przestanę sama farbować włosy, bo jak widać tylko koloryzacja u świetnego fryzjera może dać nam naprawdę spektakularne rezultaty.