Córka chce dostać biżuterię celebrytki

 

Moja córka ma już coraz więcej wymagań. Nie ma się co dziwić bo dojrzewa i chce być podobna do swoich koleżanek. Spełniam jej zachcianki, ponieważ chcę, żeby była szczęśliwa. Póki co udaje mi to wszystko a córka jest bardzo zadowolona cały czas.

Komplet biżuterii dla córki

biżuteria celebrytkiKiedy Marcelina wróciła ostatnio ze szkoły to zaczęła opowiadać o tym jak to jej koleżanka dzisiaj pięknie wyglądała. Słuchałam tego z uwagą, ponieważ wiedziałam, że córka będzie miała do mnie prośbę. Spodobała jej się bardzo biżuteria celebrytki, którą miała koleżanka i chciałaby dostać taki łańcuszek. Od razu zapytała czy jej kupię. Zgodziłam się, bo wiedziałam jakie to dla niej ważne. Następnego dnia u jubilera zapytałam o tę biżuterię i przedstawiono mi całe mnóstwo zestawów. Był tam łańcuszek, który chciała Marcelina a biżuteria celebrytki była na prawdę wyjątkowo piękna. Zapytałam czy dostanę do tego łańcuszka kolczyki i bransoletkę w zestawie, ponieważ ma to być na prezent a sam łańcuszek to dla mnie za mało. Sprzedawca skompletował mi cały zestaw, który w komplecie wyglądał o niebo lepiej. To się Marcelina zaskoczy, bo myśli, że dostanie ode mnie tylko sam łańcuszek. Cała biżuteria celebrytki została zapakowana w piękne pudełko. Zostawiłam je u córki w pokoju na biurku. Jak wróci ze szkoły to będzie miała niespodziankę. Córka wchodząc do domu od razu zapytała czy kupiłam jej łańcuszek. Zaleciłam, żeby szybko udała się do swojego pokoju. Słyszałam krzyki zachwytu kiedy już w końcu rozpakowała prezent.

Moja córka jako jedyna w szkole nosi cały komplet biżuterii i mówiła, że koleżanki są zachwycone. Marcelina dobrze się uczy i uznałam, że warto ją nagradzać. Zawsze dostanie ode mnie wszystko czego tylko zapragnie. To przecież moje jedyne dziecko.