Budujemy z wujkiem pensjonat z panelami na podczerwień

panele na podczerwień

Mój wujek Igor jest właścicielem firmy budowlanej. Pracuję w niej od trzech lat. Jestem architektem i projektuję różne budynki. Zbudowaliśmy razem wiele hoteli, bloków i domków.

Panele na podczerwień dla alergików

panele na podczerwieńTeraz mamy zlecenie na pensjonat w górach. Wujek jest moim chrzestnym., nie ma żony i dzieci. Zawsze mówi, że firma, która jest całym jego życiem zostanie przekazana na moje ręce. Dlatego namawiał mnie na kierunek związany z branżą. Zaufałem mu. Wujek zawsze mnie traktował jak syna i spędzaliśmy ze sobą wiele czasu. Mój tata jest kierowcą międzynarodowym i często jak go potrzebowałem to był za granicą. Wiele wujkowi zawdzięczam. Teraz razem walczymy, żeby inwestor był zadowolony z pensjonatu. Chcę zaproponować nowoczesną technikę jeśli chodzi o ogrzewanie. Wujek ją doskonale za i stwierdził, że to bardzo dobry pomysł. Dzisiaj opowiemy o tym inwestorowi. Panele na podczerwień nie były znane inwestorowi. To jego pierwsza inwestycja w pensjonat i nie miał pojęcia, że można skorzystać z takiej formy ogrzewania. Grzejniki na podczerwień są bardzo nowoczesne. Wykorzystywaliśmy je już w kilku naszych projektach. Panele grzewcze na podczerwień są droższe niż zwykłe grzejniki ale poniesione koszty szybko się zwracają. Co więcej inwestor odczuje różnicę w trakcie sezonu grzewczego. Rachunki za ogrzewanie będą niskie. Panele grzewcze można montować na ścianie lub suficie. Solidnie wykonane panele na podczerwień są odpowiednie także dla alergików. Niestety alergie częściej występują wśród ludzi więc to będzie dobra reklama dla pensjonatu. Grzejniki łazienkowe dekoracyjne spodobały się inwestorowi.

Wyraził zgodę na nowoczesną formę ogrzewania. Wujek pogratulował mi profesjonalnej prezentacji, którą przygotowałem. Był zadowolony jak byłem przygotowany do spotkania z klientem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *