Biustonosz bawełniany dla matek karmiących

Biustonosz dla matek karmiących jest niezwykle pomocny. Częste ściąganie i zakładanie tradycyjnego stanika za każdym razem kiedy nasze dziecko chce lub kończy jeść jest bardzo uciążliwe, dlatego wielu producentów zaczęło produkować staniki z odpinanymi miseczkami.

Najlepszy bawełniany biustonosz dla matek karmiących

Biustonosz powinnybawełniany biustonosz dla karmiącejśmy zmienić już w pierwszych tygodniach ciąży, ponieważ niemal od razu piersi stają się większe a przy tym bardzo wrażliwe na dotyk, dlatego trzeba kupić stanik z większymi miseczkami, gdyż zbyt małe mogą spowodować zator mleczny. Poza tym odpowiednio dobrany zapobiega rozstępom i utracie jędrności. Najlepszym model biustonosza to ten mocno zabudowany. Zapewni on naszym piersiom idealne podtrzymanie. Fiszbiny pełnią w staniku określoną funkcję zapewniają stabilność, dlatego powinny być idealnie dopasowane do rozmiaru naszych piersi. Powinny je okalać i nie mogą w żadnym miejscu uciskać. Nigdy nie powinno się kupować biustonosza bez jego wcześniejszego przymierzenia. Zawsze należy sprawdzić jak leży na naszym ciele. Dobry stanik nie może być luźny w obwodzie i nie powinien uciskać piersi. Najlepszy będzie bawełniany biustonosz dla karmiącej. Bawełna to materiał, który przepuszcza powietrze a to tego nie podrażnia skóry. Kobieta podczas karmienia często odpina ramiączka żeby maluch miał lepszy dostęp do piersi, dlatego najlepszym zapięciem będzie takie, które umiejscowione są na granicy miseczki oraz ramiączka. Ułatwi to karmienie oraz nie będzie kłopotliwe, ponieważ maluch ciągle domaga się jedzenia.

Dobór odpowiedniego biustonosza jest istotny nie tylko podczas ciąży oraz karmienia, ale także na co dzień. Odpowiedni biustonosz powinien podtrzymywać nasz biust, nie powinien go uciskać ani obcierać. Dotyczy to również paska, który znajduje się pod biustem,.