Bardzo wygodne busy

Moja siostra od razu po skończonej szkole średniej wyjechała za granicę. Miała tam pojechać tylko na wakacje. Jednak tak jej się spodobało, że postanowiła zostać już na stałe. Tam spotkała swojego męża i tak naprawdę mieszka w Holandii już ponad dziesięć lat.

Wyjazd busem do siostry

komfortowe przewozy do HolandiiZ tego co mówi nie wyobraża sobie już powrotu. Ja kiedyś częściej jeździłam do siostry. Jednak od ostatniego czasu po tym jak złamałam niefortunnie nogę mam problem z prowadzeniem samochodu. Dlatego też w sumie od prawie roku nie byłam u niej. Jednak doszłam do wniosku, że są przecież inne środki transportu i że mogę do niej dostać się w inny sposób. Okazało się, że z mojej miejscowości jeżdżą komfortowe przewozy do Holandii właśnie. Sprawdziłam rozkład jazdy tych busów. Okazało się, że jeżdżą one praktycznie codziennie i czas przejazdu nie jest jakoś dużo dłuższy niż gdybym miała jechać swoim samochodem. stwierdziłam więc, że wezmę w pracy kilka dni urlopu i odwiedzę siostrę.Kupiłam wcześniej bilet na busa i nie kosztował mnie dużo. wydaje mi się, ze taki przejazd jest nawet tańszy niż gdybym miała jechać sama. I plus jest też tego taki, że podczas tej podróży będę mogła odpocząć i uciąć sobie nawet krótką drzemkę. Na wyjazd nie zabierałam wielu bagaży bo to w końcu tylko parę dni. Bus był naprawdę bardzo wygodny. Było to nowe auto, w którym wyjątkowo komfortowo się siedziało. Kierowca był bardzo sympatyczny. Podczas podróży było kilka przystanków. 

Była to okazja by napić się na przykład kawy. Udało mi się podczas tej podróży wypocząć. W sumie to doszłam do wniosku, że nawet kiedy będę mogła już prowadzić samochód to pewnie i tak będę jeździła w ten sposób bo jest dla mnie bardziej wygodne. Gdy jechałam sama podróż była dla mnie bardzo uciążliwa.