Balustrady na osiedlu mieszkaniowym

balustrady

Moja koleżanka, z którą chodziłam do szkoły średniej od zawsze miała talent plastyczny. Umiała naprawdę pięknie malować. I od kiedy tylko pamiętam ubierała się zawsze inaczej niż inni.

Balustrady wykonane z metalu

balustradyKoleżanka po szkole poszła na architekturę i skończyła te studia nawet z wyróżnieniem. Po studiach dostała szybko pracę. Teraz po kilu latach ma swoje własne biuro projektowe, które jest naprawdę bardzo popularne w Warszawie i koleżanka ma naprawdę wielu klientów. Koleżanka na początku projektowała tylko wnętrza mieszkań czy jakiś lokalów a teraz zaprojektowała nawet nowoczesne osiedle. Na tym osiedlu znajdują się bloki, które trzeba przyznać wyróżniają się swoim wyglądem. Przed wejściem do klatek są zawieszone daszki szklane, które wyglądają naprawdę bardzo ładnie. Te daszki szklane nie są jednak zupełnie przezroczyste a jest to takie mleczne szkło. Mi się ten efekt podoba. Na balkonach też są takie same daszki a także są balustrady produkowane na terenie Warszawy metalowe. Te balustrady nierdzewne znajdują się też w środku klatki schodowej bo są po prostu zamontowane przy schodach, które są drewniane. No wszystko wygląda niecodziennie. Te nowoczesne bloki pomalowane są na jasny kolor. Podobno także same mieszkania są naprawdę bardzo ładne i gdy można było już kupować te mieszkania to rozeszły się praktycznie na pniu. Mówi się nawet o tym, że w Warszawie jest to jedno z ładniejszych osiedli. A koleżanka dostała już zlecenie na to żeby zaprojektować nowe osiedle. Powiedziała mi, że będzie trochę podobne do tego bo chce mieć tam także daszki szklane tylko tym razem mają być one kolorowe.

To znaczy każdy blok, który będzie wchodził w skład osiedla będzie miał trochę inną kolorystykę. Nie będą to jakoś bardzo mocno rażące kolory a kolory pastelowe. Nie mogę się doczekać gdy powstanie to nowe osiedle.