Awaria a importer oświetlenia LED

oświetlenie led

W mojej firmie ostatnio była poważna awaria oświetlenia. Moja firma nie jest wielka, ale jak w większości firmach używamy tam nowoczesnej technologii oświetleniowej.

Importer oświetlenia LED nie dał gwarancji

oświetlenie ledOstatnio było jakieś spięcie na pobliskiej linii napięcia, wskutek czego w tej mojej firmie była poważna awaria oświetlenia. Oświetlenie zakładała nam firma, która funkcjonuje jako importer oświetlenia led, jednakże od takiej awarii nic by nas raczej nie uchroniło. Nawet producent oświetlenia led przecież nigdy nie da gwarancji, że jako oświetlenie nigdy nie ulegnie awarii, także nie ma się co dziwić, tak już jest i nic się na to nie poradzi.
Generalnie jakby spaliły się w tej mojej firmie jedynie żarówki led producent, to nie byłoby żadnego problemu, jedynie by się je wymieniło i można powiedzieć, że po problemie. Jednakże owa awaria była dużo bardziej poważniejsza, ponieważ awarii uległo praktycznie wszystko. Nawet zasilacze led się spaliły, chociaż producent dawał na nie gwarancję, także trzeba było wszystko wymieniać. Trzeba było zadzwonić po fachowców, którzy ową awarią się zajmą. Jak przyjechali owi fachowcy, to okazało się, że na szczęście ocalały taśmy led, także nie było aż tak źle, jak myślałem. Na szczęście ekipa fachowców wszystko naprawiła. Trochę im to zajęło, ponieważ naprawiali tą powstałą awarię ponad tydzień. Przez ten tydzień oczywiście firma nie funkcjonowała, ponieważ nie było jak, także niestety przez ten tydzień jesteśmy trochę stratni, no ale cóż tak bywa i nic się na to kompletnie nie poradzi. Na całe szczęście tej ekipie tą awarię udało się szybko usunąć, zamontowali nowe oświetlenie, które działa chyba lepiej niż poprzednie, przynajmniej mi się tak wydaje.

Trudno się mówić, że jesteśmy stratni, zawsze mogłoby być dużo gorzej. Cieszę się w każdym bądź razie, że oświetlenie udało się naprawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *