Atrakcyjny wygląd i funkcjonalność modnych umywalek łazienkowych

Wystrój łazienki jest w aranżacji wnętrz tak samo ważny jak innych pomieszczeń tj. sypialnia czy salon. Niezbędne do tego jest nie tylko dobranie odpowiednich płytek ściennych i podłogowych, ale przede wszystkim mebli i dodatków. Sprawią one, że łazienka będzie funkcjonalna i przytulna. Jednym z elementów zabudowy łazienkowej jest umieszczona na blacie lub szafce modna umywalka.

Nowoczesna umywalka do łazienki w atrakcyjnej cenie

umywalki łazienkowe cenaObecnie, zarówno w stacjonarnych salonach łazienek jak i w sklepach internetowych spotkać można wiele wzorów i kolorów umywalek. W zależności od umiejscowienia dostępne są modele nablatowe, narożne oraz wiszące. Najciekawsze kompozycje oraz największą popularność posiadają obecnie umywalki nablatowe. Można je umieszczać na długich blatach z marmuru lub konglomeratu, bądź też nakładać na nowoczesne szafki bądź szuflady, które poza funkcją dekoracyjną spełniają także funkcję praktyczną. Możemy w nich bowiem umieszczać przedmioty do higieny osobistej, kosmetyki lub ręczniki. Poza rodzajem mocowania, umywalki łazienkowe cena dzielą się także na rodzaj materiału, z którego są wykonane. Poza najczęściej kupowaną ceramiką jest to także wytrzymały granit oraz oryginalnie wyglądające szkło. Umywalki mogą mieć różne kolory. Poza klasyczną bielą jest to również czerwień, beż oraz inne modne w danych sezonie barwy. Ponadto mogą to być modele jedno lub dwukomorowe.

W związku z dużą konkurencją na rynku ceramiki i mebli łazienkowych, producenci umywalek tworzą coraz to nowe modele, aby przyciągnąć do siebie wymagających klientów. Jednak w wyborze umywalki do łazienki, poza wzorem i kolorem, należy przede wszystkim sprawdzić jaki wymiar będzie najbardziej odpowiedni do naszego pomieszczenia, aby nie zajmowała ona zbyt wiele miejsca.