Aranżacja wnętrz jest ciekawym zajęciem

aranżacja wnętrz

Witajcie. Mam na imię Jagoda i chcę wam opowiedzieć o moim tacie. Nasza rodzina mieszka w Gdańsku od zawsze. Tata początkowo pracował jako grafik w jednej z gdańskich firm, ale parę lat temu zdecydował się na założenie własnej firmy.

Aranżacja wnętrz w Gdańsku – praca mojego taty

aranżacja wnętrzTata pracuje jako architekt i jest znany w całym trójmieście. Oczywiście ciężko pracował na swój sukces, ale dzięki temu jest teraz znanym i cenionym człowiekiem. Jego projektowanie wnętrz ma wymiar indywidualny. Zanim zostanie przez niego wykonana aranżacja wnętrz Gdańsk, to dokładnie analizuje wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły. Cechuje go profesjonalizm oraz szczegółowość, która w jego pracy stanowi ważny element. Tata jako architekt wnętrz doskonale radzi sobie ze wszystkimi wyzwaniami. Nie było jeszcze w jego karierze sytuacji, żeby odmówił zlecenia. Jest w stanie wykonać dosłownie wszystko. W Gdańsku jest mnóstwo budowli, których aranżacja wnętrz jest dziełem mojego taty i jestem z tego bardzo dumna. Czasami tacie pomagam w drobnych kwestiach, ponieważ nie mam doświadczenia i projektowanie wnętrz nie jest moją mocną stroną, ale kwestie finansowe zdecydowanie ogarniam. Pomagam tacie prowadzić rozliczenia i wystawiać faktury. Jest to dla niego bardzo duża pomoc i jest mi wdzięczny. Powiedział, że jak będę miała już swoje mieszkanie, to przeprowadzi dla mnie projektowanie wnętrz i będzie to dla niego ogromny zaszczyt. Tata ma duszę artysty, dlatego praca jako architekt mu służy i dobrze odnajduje się na rynku. Wrażliwość pomada jeżeli chodzi o projektowanie wnętrz i nadaje budynkom, czy pomieszczeniom indywidualny charakter.

Moja mama jest zupełnie inna niż tata, ale mimo to doskonale się dogadują i są ze sobą naprawdę bardzo szczęśliwi. Zawsze razem pojawiają się na wszystkich imprezach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *